ArtTeam | Sztuka rozwijania Zespołu

ArtTeam to nasz autorski program rozwojowy.

ArtTeam jest  dedykowany liderom, którzy chcą stworzyć swoim zespołom twórczą przestrzeń do integracji, budowania współpracy, wzmacniania relacji i otwartości na wzajemną informację zwrotną.

Warsztaty opierają się na połączeniu rzeczywistych narzędzi i elementów pracy artysty-malarza (blejtramy, farby, materiały graficzne) z technikami team coachingu. To niecodzienne połączenie pozwala na zbudowanie unikalnego doświadczenia zespołowego.

Co daje zespołowi warsztat ArtTeam?

Radość wspólnego tworzenia. Zespoły mogą mieć różne pomysły na to, jak chcą wyrazić swój twórczy potencjał: prawdziwy obraz na płótnie, szalony mural, niecodzienna rzeźba lub każda inna dowolna forma plastyczna, która na koniec zawsze zostaje z zespołem – niech zdobi wnętrze biura!

Rozwój komunikacji i współpracy w zespole. Każda sesja pracy artystycznej prowadzi do części coachingowo-warsztatowej, gdzie uczestnicy pracują nad tym, jak przenieść te doświadczenia do codziennej rzeczywistości.

Ponowne odkrycie siebie po długiej przerwie w byciu razem. Intensywna praca zespołowa moderowana przez dwoje doświadczonych, uważnych prowadzących pozwala zespołowi bawić się, obserwować, odkrywać i doceniać siebie nawzajem. Ten warsztat rozwija w zespole umiejętność włączania różnych perspektyw, talentów i zasobów w tworzeniu nowej jakości.

Integracja “na nowo” wokół wspólnej wizji zespołu. Roczna przerwa w byciu razem to szansa na to, aby wspólnie zastanowić się i określić
jakim zespołem chcemy teraz być. Wizję można namalować, wybudować, ulepić,
a w tej pracy uwiecznić to, na co zespół umawia się przy wsparciu doświadczonego
coacha zespołowego.

Prowadzący:

Jagoda Inglik, coach biznesowy z certyfikacją ICF na poziomie PCC. Od kilkunastu lat towarzyszy liderom, menedżerom i ich organizacjom w osiąganiu celów biznesowych w połączeniu ze świadomym realizowaniem swoich osobistych potrzeb, wartości i aspiracji.  Jest coachem, supervisorem, mentorem oraz trenerem umiejętności coachingowych i mentoringowych w środowisku biznesowym. Z resztą to wszystko jest już opisane w zakładce  „Jagoda (Agnieszka)”…

Robert Żytyński, artysta, grafik, performer street artu. Od 1992 roku współpracuje z Telewizją ARTE oraz Eurosport w Paryżu jako grafik, ilustrator i realizator oprawy graficznej. Jest aktywnym artystą, który realizuje swoje pomysły w wielu rożnych projektach. W 2007 r. wygrał konkurs na projekt oraz wykonanie aranżacji graficznej parkingu Musee du Quai  Branly w Paryżu. Realizował afisze dla RTL, Theatre de Colombes, Muzeum w Wałbrzychu, Festivalu  Blusowego w Beauvais. Ma na swoim koncie realizację graficzną teledysków dla grup muzycznych, a także murali w Aubervilliers. Jego prace można było obejrzeć w różnych miastach, takich jak Londyn, Paryż, Berlin, Montreal, a ostatnio coraz częściej można go oglądać w Warszawie.

Robert Żytyński

Zapraszamy do kontaktu. Podczas spotkania pokażemy szablony, zdjęcia z realizacji.

Podzielimy się doświadczeniami.

Wspólnie wymyślimy i zaprojektujemy wersję ArtTeam idealną dla Twojego zespołu.

Jagoda Inglik: 505-135-660 kontakt@jagodainglik.pl

Robert Żytyński, 510-811-215robert.zytynski@gmail.com