Aktualności

Prace Roberta na aukcjach WOŚP

20 LUTY 2023

Chcieliśmy wziąć udział w tegorocznym finale WOŚP przekazując jeden z obrazów Roberta na licytację, jednak to, jak ten pomysł się rozwinął, przekroczyło nasze wyobrażenia.

Podczas wystawy w galerii Station of Art Galery spotkaliśmy Jurka Owsiaka, który zachwycił się rekinem czekającym na swoją licytację w finale WOŚP. Wielki Człowiek zobaczył wielką rybę i postanowił poznać artystę, który powołał tego olbrzyma do istnienia.

To jednak nie był koniec tej przygody. Można powiedzieć, że to był dopiero początek 🙂 Szalone i twórcze dusze Jurka i Roberta znalazły od razu porozumienie, z którego wyłonił się pomysł zaproszenia Roberta do telewizyjnego studia WOŚP, gdzie miał możliwość malowania na żywo podczas samego finału. Nie można było odmówić! Kilka godzin bycia w samym oku cyklonu jakim jest niezwykle profesjonalna, szybka i zwinna ekipa tworząca finał, były absolutnie inspirującym miejscem do tworzenia. Robert stworzył Nosorożca, który zdobił studio finałowe będąc w jego centralnym miejscu.

Możecie więc zobaczyć, co powstaje, kiedy Robert jest w wirze tworzenia. A on potrafi wciągać w ten wir innych, co wykorzystujemy podczas warsztatów ArtTeam. Tam się rodzą niezwykle rzeczy…

ArtTeam w formule otwartej

17 LISTOPADA 2019

Wspólnie z Robertem już od dawna planowaliśmy zrobienie warsztatu ArTeam w formule otwartej.
I w końcu to robimy!

ArTeam jest dużej mierze o zespole, a tymczasem na warsztacie otwartym spotkają się osoby, które z dużym prawdopodobieństwem nigdy wcześniej się nie widziały. Dlatego przeformułowaliśmy tematykę warsztatu, koncentrując go na odkrywaniu siebie poprzez dawanie sobie odpowiedzi na zadawane przez nas pytania. Temu skupieniu na sobie towarzyszyć będzie tworzenie własnego obrazu, który w żaden sposób nie musi się niczym łączyć z obrazami pozostałych uczestników.

Kołczyca & ArTeam

Zapraszamy osoby ciekawe siebie, otwarte na eksperymentowanie z formą pracy, chcące poznać niecodzienny sposób poszerzania samoświadomości.

Jeżeli perspektywa malowania i pracy z obrazem budzi w kimś opór, to tym bardziej warto spróbować, żeby poczuć radość, jaka płynie z tworzenia. To nie jest wcale takie trudne, a przy kilku wskazówkach i pomocnych szablonach powstają naprawdę przepiękne obrazy namalowane na płótnie. I każdy zabiera swój obraz ze sobą.

Dla kogo?

Dla osób, które cenią sobie pracę coachingową, mentoringową i chcą poznać niecodzienne połączenie słów, myśli i obrazów.

Dla osób, które poszukują unikalnych doświadczeń rozwojowych, aby móc po nie sięgnąć w pracy ze swoimi zespołami. Udział w otwartym warsztacie ArTeam jest okazją do takiego poznania.

Kiedy?

12 grudnia w godzinach 13:00-19:00

Gdzie?

W Warszawie. Nie podjęliśmy jeszcze finalnej decyzji o wyborze miejsca, ponieważ jeszcze nie wiemy, w jak dużym gronie się spotkamy.

Za ile?

850,00zł brutto
W tej cenie są już uwzględnione materiały do pracy artystycznej, blejtramy oraz zindywidualizowane szablony, które powstaną jeszcze przed warsztatem na bazie zdjęć.
Jeżeli chcesz wziąć udział, ale powstrzymuje cię cena, to skontaktuj się z nami, a na pewno poszukamy jakiegoś rozwiązania.

Jagoda: kontakt@jagodainglik.pl lub coach.inglik@gmail.com
Robert: robert.zytynski@gmail.com

Warsztat wymaga od nas sporych przygotowań pod każdego z uczestników, więc im szybciej otrzymamy zgłoszenia, tym lepiej. Prosimy o kontakt już na etapie wstępnego rozważania udziału. Pomożemy Ci zobaczyć, co możesz dzięki niemu otrzymać od nas, od grupy i od siebie.

20 PAŹDZIERNIKA 2019

ArTeam dla zespołu Mettler Toledo czas podsumować!

W październiku mieliśmy możliwość poprowadzenia warsztatu ArTeam dla zespołu Mettler Toledo. Nie możemy zdradzać szczegółów wydarzenia, bo praca nad wartościami zespołu, jego zasadami oraz wspólną tożsamością jest unikalnym doświadczeniem należnym tylko jego członkom. A poza tym trudno objąć to co się tam działo słowami… i dlatego były obrazy 🙂

Motywem przewodnim okazał się słoń, bo Mettler Toledo, to BIZNES WAGI CIĘŻKIEJ.

Gościła nas niesamowita osoba w swoim niesamowitym miejscu, czyli Anna Wojtala „Kwiaciara” w swojej niecodziennej i zjawiskowej kwiaciarni przy ul. Szwedzkiej 2/4
https://www.facebook.com/annawojtalakwiaciara/

A jedzenie? Wyśmienite! Dzięki chłopakom z sąsiedztwa Kwiaciary, którzy prowadzą Szwedzką 2.0. Uwiedli nasze podniebienia!
https://www.instagram.com/szwedzka_2.0/?hl=en

5 MARCA 2019

Obrazy mówią więcej niż słowa

Obrazy mówią dużo, a ruchome obrazy jeszcze więcej! Taki jest nasz warsztat – pełen przekazu, znaczenia, symboli, a przede wszystkim wglądu, który dzięki obrazom zyskuje nowy wymiar.

Ruszył program CoachWise Coaching Proficiency

Program rozwojowy przygotowujący do certyfikacji ICF PCC właśnie się rozpoczął. Nowa odsłona, nowa koncepcja, zawsze ten sam efekt – doskonali ludzie na sali i proces nauki na miarę zawodowych coachów. Działamy!

Więcej na www.coachwise.com

Przed nami marcowe szkolenie Mentoring Essentials

24 LUTY 2019

Zapraszam w imieniu swoim i Irka Zyzańskiego!

Najbliższe szkolenie CoachWise Mentoring Essentials odbędzie się w dniach 12-13 marca w Warszawie. Szczegóły dotyczące szkolenia można znaleźć na stronie CoachWise.

ArTeam | Wrażenia z warsztatu

24 LUTY 2019

Siła ludzi, ich interakcji, wspierana silnym oddziaływaniem sztuki, czynią z warsztatów ArTeam głębokie i wyjątkowe doświadczenie. Poniżej wypowiedzi uczestników, które pokazują nam, że nasz projekt będzie kontynuowany. Rozwój wspierany sztuką nabiera rozpędu!

„Doskonała okazja do zatrzymania się na chwilę, poznania innych członków zespołu z innej perspektywy.”

„Mogłam poobcować ze sztuką, improwizacją, kreatywnością i zobaczyć się
z trochę innej strony.”

„Artystyczna forma pracy pomogła wzbudzić w nas chęć współpracy
i poszerzenia swoich horyzontów.”

„Mogliśmy się powyżywać artystycznie, co dla mnie akurat jest najlepszą formą wypowiedzi.”

Warsztat był prowadzony w doskonałym miejscu: BABKA DO WYNAJĘCIA

https://babkadowynajecia.pl/

ARTeam | Sztuka rozwijania Zespołu

2 GRUDNIA 2018

ArTeam jest  dedykowany liderom, którzy chcą stworzyć swoim zespołom twórczą przestrzeń do integracji, budowania współpracy, wzmacniania relacji i otwartości na wzajemną informację zwrotną.

Warsztaty opierają się na połączeniu rzeczywistych narzędzi i elementów pracy artysty-malarza (blejtramy, farby, materiały graficzne) z technikami team coachingu. To niecodzienne połączenie pozwala na zbudowanie unikalnego doświadczenia zespołowego.